Untitled Document

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i kliknij przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Recenzje

L.J.Smith „Pamiętniki wampirów” Księga 1.

Elena jest królowa szkoły. Gdy pojawia się Stefano, nowy uczeń, dziewczyna bardzo szybko się w nim zakochuje. Nie jest świadoma tego, że znalazła się w samym środku trwającej od pięciu stuleci wojny nienawidzących się braci. Jej miłość do Stefano jest tak silna, że jest w stanie poświęcić dla niego krew i własne życie. Jej wyjątkowa osobowość i siła charakteru połączyła wielu ludzi. Nie mogę powiedzieć, że Elena ma się stać wzorem dla współczesnych nastolatek, bo doprowadziłabym do śmierci większości z nich. Mogę jednak życzyć każdej z nas takiego serca i takich marzeń, jakie miała bohaterka tej książki.