Tydzień biblioteki 2016

Wiesiu Wyrozumski. Opublikowano w Aktualności

Tydzień biblioteki 2016
21 - 31 października 2016

Celem akcji jest zachęcenie Was uczniów do odwiedzania biblioteki, kształtowanie Waszych postaw uczestniczenia w działaniach kulturalnych oraz zaangażowanie w życie szkoły.

Jakie zaplanujemy konkursy i akcje, to na razie niespodzianka.

Do udziału w konkursach nie trzeba się przygotowywać wcześniej,

Uczestnictwo nie jest obowiązkowe

Jednak aktywność pojedynczych uczniów będzie mieć wpływ na ocenę aktywności klasy jako całości

Dokładne informacje o poszczególnych działaniach będą wywieszone w korytarzu przy bibliotece.

ZAPRASZAMY!!!

Recenzje

Anna Karenina - Lew Tołstoj

Anna Karenina wiedzie dostatnie, stabilne i nieco nudne życie u boku dużo starszego męża. Piękna młoda kobieta spełnia się jako matka, ale nie stroni też od przyjęć, jest uwielbiana na petersburskich salonach. Spokój znika wraz z pojawieniem się hrabiego Wrońskiego, który wprowadza w życie Anny namiętność, jakiej nigdy nie zaznała. I zniszczenie, którego nie da się cofnąć. To ponadczasowa powieść o uczuciu, które od początku było skazane na potępienie. Uczuciu, dla którego Anna poświęciła wszystko.